Як правильно і красиво носити шарф з пальто

Шарф – це важливий елемент зимового гардеробу, який додає тепла і стилю. І якщо у вас є пальто, то варто знати, як правильно і красиво носити шарф з цією річчю.

Перш за все, важливо визначити форму шарфа. Квадратні шарфи зазвичай складають в косу, а довгі шарфи – обмотують декілька разів навколо шиї і зв’язують вузол.

Друге, на що варто звернути увагу, – це кольорова гамма. Шарф може бути тон в тон з пальто або ж контрастувати з ним. Не бійтеся експериментувати з кольорами, але пам’ятайте про гармонію.

Крім того, важливо вибрати правильну довжину шарфа. Він не повинен бути надто довгим або коротким, щоб не втручатися в рухи. До пальта підійде середня довжина шарфа, яку можна намотати на шию двічі.

Нарешті, варто згадати про розмір. Шарф повинен бути пропорційним до вашого росту та фігури. Наприклад, невеликий шарф підійде невисоким дівчатам, а великий – тим, хто має вищий зріст.

Загалом, носіння шарфа з пальтом – це дуже простий і стильний спосіб додати образу більше характеру. Використовуйте ці поради, щоб створити свій власний, неповторний образ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *